Догляд після мікроблейдінга - Як доглядати за бровами після процедури

Догляд після мікроблейдінга - Як доглядати за бровами після процедури

Кожна дівчина прагне виглядати ефектно. На щоденні ранкові косметичні процедури йде багато часу і сил. Зробивши мікроблейдінг брів, ви в рази скоротите цей час. У статті ви дізнаєтеся, як проходить весь процес і як здійснювати догляд після мікроблейдінга, щоб закріпити результат.

Мікроблейдінг брів

Мікроблейдінг - це процедура, після якої бровки виглядають густими і красиво оформленими. Такий результат досягається за допомогою спеціального інструменту, який називається маніпула. Виглядає він у формі ручки, на кінці якої лезо, що складається з тонких голочок. Цим інструментом в епідерміс вводиться пігмент на 3 мм, прорисовуючи кожен волосок. При такому догляді брови виглядають природними, їх складно відрізнити від натуральних. Результат тримається до двох років. Робота виконується вручну. Мікроблейдінг вимагає ретельного догляду.

Для чого роблять мікроблейдінг:

 • - надати яскравість, обсяг і правильну форму;
 • - якщо у вас рідкісний або густий волосяний покрив;
 • - якщо потрібно приховати шрам або рубець;
 • - якщо волоски повністю відсутні.

В результаті ви отримаєте симетричні брови без вад, якщо такі були. З рівномірним кольором по лінії волосся.

Особливості мікроблейдінга:

 • - ручна робота, тому майстер сам контролює глибину і швидкість введення пігменту;
 • - косметолог промальовує кожен волосок;
 • - шкіра травмується не сильно;
 • - набряклість після процедури невелика;
 • - реабілітаційний період порівняно недовгий;
 • - стійкість кольору;
 • - простий догляд після процедури.

Дві основні техніки:

1. Волоскова - створення контуру за допомогою промальовування дрібних штрихів. Спочатку майстер малює окантовку, а потім заштриховує її. Виконується скошеної голочкою або U-подібної, яка зручна майстру. Відрізняються між собою тільки схемою укладання волосся. Догляд після мікроблейдінга становить два тижні. Є два таких способи:

 • - східний - виглядає більш натурально і об'ємно, тому що імітує природний ріст волосся. При виконанні даної техніки волоски прорисовують різними по довжині і в різному напрямку;
 • - європейський - виглядає як своя брова, укладена за допомогою щіточки і гелю. Волоссячко на початку малюються вгору однакової довжини і товщини. Після чого йде закруглення вниз. Завдяки цьому виходить вигнута форма.

Волоскова техніка мікроблейдінга популярна у власниць рідкісного волосяного покриву, так само з її допомогою можна замаскувати шрам або рубець. В результаті бровки виглядають густими, злегка зігнутої форми.

2. Тіньова - наноситься різними голками в залежності від того, якого результату потрібно досягти. Чим менше відстань голочок один від одного, тим бровки будуть щільніше. При більшій відстані вони вийдуть більш пиксельними.

Бровки після такого догляду виглядають, як ніби підфарбовані тінями. Кордон контуру фарбується основним кольором, а кінчик темніше. Виходить, що дуга має два кольори, які плавно переходять один в інший.

В даному варіанті ескіз не малюють. Косметолог наносить пігмент по натуральній брови клієнта, роблячи лише архітектуру, щоб домогтися правильної форми. Простий догляд після мікроблейдінга.

Метод має свої модифікації:

 • - при щільному тіньовому розтушовуванні виходить ефект шотіровання.

Виглядає, як намальовані олівцем. Глибина проникнення більше, тому тримається довше. Розтушовування роблять лезом, а не голочками. Під час промальовування шкіра відтягується і робиться надріз. Таким способом прорисовують по всьому контуру. Потрібно ретельний догляд після мікроблейдінга.

 • - при м'якій тіньової розтушовуванням виходить ефект пудрових брів, піксельних, 6D.

Пудрові виглядають, як ніби нафарбовані м'яким олівцем або тінями. Виглядає ніжніше, ніж шотіровання. При такій техніці виконання відсутні чіткі контури, але форма і обсяг добре виражені. Даний метод не залишає рубців, догляд після мікроблейдінга проходить швидше. Площа брови заповнюється безліччю точок, надаючи візуальний обсяг.

Піксельні брови відрізняються технікою створення. Дрібні точки барвника вводять в верхній шар епідермісу на невелику глибину. Шкіра при цьому травмується мінімально, тому скоринки після неї не залишаються. Безболісна процедура для тих у кого низький больовий поріг. Виходить ефект розтушовування без чіткого контуру. Простий догляд після мікроблейдінга.

Ефект 6D - об'ємний малюнок наноситься так, щоб волоски виглядали натурально. Це стосується і товщини, і довжини, і кольору, і напрямку росту волосків.

Така різноманітність стала доступна з появою нових голок, від щільності укладання пігменту і кількості фарбувати.

Порядок дій:

 • - за два тижні до мікроблейдінга не вищипуйте брови, тому що майстер повинен побачити в якому напрямку ростуть ваші волоски, яка у них натуральна товщина і колір, і якої вони форми;
 • - так само дотримуйтеся дієти, не вживайте алкогольні напої (вони розширюють судини, що призведе до виділення сукровиці), не пийте антибіотики (барвник погано ляже на шкіру), виключіть напої, які містять кофеїн (вони стимулюють обмінні процеси);
 • - разом з майстром вибираєте форму брів і їх колір;
 • - здаєте тест на алергію і з'ясовуєте чи є у вас протипоказання;
 • - на околобровну зону наноситься знеболююча паста. Ця область закривається харчовою плівкою на 30 хвилин. Потім видаляються залишки анестезії і виробляють догляд хлоргексидином;
 • - перманентним олівцем малюється контур майбутньої бровки. Намічаються кордони нанесення розрізів. На місці асиметрії вищипуються волоски і вимальовуються нові на потрібному місці;
 • - по закінченню роботи наноситься загоючий крем.

Відразу після процедури брови будуть припухлі і дуже яскраві. Не варто переживати з цього приводу. Правильний догляд після мікроблейдінга забезпечить вам те, що через півмісяця набряклість зійде, колір стане нормальним.

Протипоказання до процедури:

 • - алергія на фарбу і знеболюючі засоби (ледокаїн, новакаін). Процедура можлива без анестезії, якщо клієнт не проти;
 • - якщо вам немає 18 років, то потрібна письмова згода від батьків або його особиста присутність на мікроблейдінге;
 • - якщо у вас є порушення в психічному стані;
 • - вагітність і грудне вигодовування;
 • - шкірні захворювання (в тому числі прищі і родимки безпосередньо на бровах);
 • - недавні рубці і шрами в даній зоні;
 • - якщо у вас хвороба крові, а так само онкологія;
 • - клієнти з гепатитом А, В, С, ВІЛ та СНІДом;
 • - менструація;
 • - підвищена температура.

Особливості догляду

Правильний догляд після мікроблейдінга допоможе вам надовго зберегти результат, прискорити загоєння і уникнути неприємних наслідків. Як здійснювати догляд за бровами після мікроблейдінга:

 1. Не можна мочити брови перші п'ять днів, щоб скоринки не пересихали і не пішли завчасно, забравши за собою пігмент.
 2. Скоринки не можна колупати, інакше будуть прогалини.
 3. Протягом місяця не відвідуйте лазню і солярій, не приймайте гарячу ванну і душ, тому що крапельки поту не повинні потрапити в ранки.
 4. Для догляду використовуйте сонцезахисний крем з SPF 50.
 5. Не контактуйте з солоною водою, так вона сприяє вимиванню кольору.

Після мікроблейдінга дуже важливо дотримуватися правильного догляду, а також рекомендації свого косметолога.

Стандартні засоби догляду

Для догляду після мікроблейдінга вам знадобляться наступні засоби:

 1. Зволожуюча мазь (косметичний вазелін). Шкіра повинна постійно перебувати в зволоженому стані. Догляд цією маззю необхідний, щоб не допустити потрісканих кірочок.
 2. Засоби, які сприяють загоєнню і мають протизапальний ефект (пантенол, бепантен). Головна їхня властивість в тому, що ними можна здійснювати догляд мокрих ран.
 3. Антисептики (хлоргексидин, мірамістин).

Використовують для догляду, щоб запобігти інфікуванню ранок і прискорити їх загоєнню.

Догляд після мікроблейдінга. Покрокові рекомендації:

 • 1 крок: 1-2 години після мікроблейдінга

Після мікроблейдінга обробіть уражену ділянку антисептичним засобом, акуратно промокнув ватним диском. Досить буде повторити це два рази. Необхідно, щоб утворилася тоненька скоринка.

Мазати зволожуючою маззю в перші дві години догляду не потрібно.

 • 2 крок: перша доба

У перший день, після мікроблейдінга з мікропрорезів виділяється лімфа, яку обов'язково потрібно протирати хлоргексидином. В іншому випадку, утворюється скоринки, які можуть повністю витягнути пігмент з волоска.

Під час ранкових і вечірніх процедур вмивайтеся дитячим милом. Після чого акуратно промокніть обличчя бавовняним рушником. Ні в якому разі не тріть. Після цього нанесіть вазелін на бровні дуги. Протягом дня повторіть ці дії 3-4 рази.

Обов'язково пам'ятайте, що через кілька днів колір стане більш насиченим. Вас будуть радувати чітко промальовані волоски і форма брів.

 • 3 крок: 2-7 доба

Після мікроблейдінга протягом тижня утворюється лущення. Здирати їх категорично заборонено. Для догляду ви можете мазати вазеліном або іншими відповідними препаратами. Продовжуйте вмиватися 2 рази в день дитячим милом.

Коли скоринки йдуть багато хто починає переживати, що під ними ледве помітні смужки і рожева шкіра. Не потрібно турбуватися, тому що процес регенерації шкіри займає 28 днів. Згодом пігмент проявиться і стане ніжнішим, не таким яскравим. Після першого сеансу залишається 50-60% кольору.

 • 4 крок: другий тиждень

Після мікроблейдінга на другому тижні починають сходити скоринки. Як тільки вони повністю відпадуть використовувати мазь вже не треба.

Найскладніший етап догляду після мікроблейдінга закінчився, адже тепер немає дискомфорту і свербіння. Тепер достатньо буде наносити крем 2 рази в день (вранці і ввечері).

 • 5 крок: закінчення місяця

Через місяць після мікроблейдінга завершується регенерація шкіри. Нова шкіра під бровками тонка і чутлива. На цю область не можна наносити декоративну косметику, уникайте високих температур і ультрафіолету.

В кінці місяця потрібно зробити корекцію. Після неї світло зберігається на 95-100%. Лягає краще, рівніше і чіткіше. Іноді бувають винятки, що організм просто не приймає пігмент.

Догляд після корекції залишається такий же. Найголовніше не допускати пересихання і утворення кірочок, які тріскаються. Для цього бровки повинні завжди перебувати в зволоженому стані, щоб їх не було видно візуально.

Чи можна використовувати декоративну косметику в період загоєння брів?

Період загоєння після мікроблейдінга триває приблизно місяць. Після цього необхідний повторний сеанс для закріплення процедури і ще місяць на догляд після мікроблейдінга. У підсумку виходить два місяці, протягом яких не можна використовувати декоративну косметику, підфарбовувати брови.

Пожалійте свою працю і гроші, адже це призведе до того, що ви порушите процес відновлення шкіри і зіпсуєте результат.

Продумайте в який час вам краще зробити мікроблейдінг, що б ви змогли обійтися без косметики. Бажано, щоб у вас була відпустка і не було ніяких важливих подій в житті. Тоді ви легко впораєтеся з цим завданням і позбудетеся від спокуси, підфарбувати дуги.

Тільки ваш косметолог може сказати, коли можна починати фарбуватися.

Що робити при виникненні ускладнень після процедури?

Для початку хочеться відповісти на питання: що зробити, щоб ускладнень не було? Адже набагато легше попередити, ніж лікувати.

Виберіть хорошого косметолога. Ідіть краще в салон краси, а не в домашні умови. Подивіться фото попередніх робіт. Найкраще буде, якщо хтось із ваших знайомих побували у цього майстра, і ви самі зможете оцінити, що вийшло.

Потрібно врахувати, що кожен організм індивідуальний, тому можуть виникнути неприємні наслідки:

 • - алергія (вас буде турбувати свербіж, гіперемія шкіри, набряк);
 • - зараження (порушення технології нанесення і неправильний догляд після мікроблейдінга);
 • - тривале загоєння (якщо в ранки потрапила інфекція);
 • - пігмент не приживеться і швидко зійде (можливо ваш організм просто не приймає барвник або у вас дуже жирна шкіра + неправильний догляд після мікроблейдінга).

Якщо після процедури, у вас з'явилося сильне запалення, набряк, або вас щось насторожує, то краще перестрахуватися і звернутися за консультацією до фахівця. Тільки він зможе правильно оцінити ситуацію і призначити антигістамінні препарати.

Висновок

Отже, перед походом в салон краси підготуйте свій організм, виберіть відповідний час для свого перетворення. Вивчіть інформацію про протипоказання і необхідний догляд після мікроблейдінга.

Наберіться терпіння і дійте. Пам'ятайте, що краса вимагає жертв. Мікроблейдінг майже безболісна процедура, але ефект буде надовго. Тому, якщо вас не влаштує отриманий результат, то зводити його буде досить проблематично і боляче.

Пам'ятайте, щоб колір брів виглядав природно, потрібно правильно підібрати їх відтінок. Він повинен поєднуватися з очима і волоссям. Брови відіграють значну роль у зовнішності дівчини. Вони створюють той чи інший вираз обличчя і акцентують на собі увагу.

Опубліковано: 31.08.2021

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ