Секрети ідеальних моделей джинсів для повних жінок

Секрети ідеальних моделей джинсів для повних жінок

Щорічно на полицях магазинів одягу з'являється більше і більше моделей. Джинси на повні стегна, ноги, талію і живіт, а також для різних типів фігури надані в необмеженій кількості. І для спрощення вибору варто знати, які моделі шукати, а не забивати доверху примірювальну.

Кльош є суперечливою моделлю. Хтось вважає, що такі штани псують пропорції фігури, а хтось наполягає на тому, що коректує недоліки. Якщо проблема жінки тільки в зайвих обсягах ніг, недолік підкреслить. А дівчатам з пишними грудьми і стегнами, не сильно розкльошені у низу, додасть пропорційності.

Дамам, чия повнота ніг не надто відрізняється від повноти стегон, рекомендовані джинси дудочки, бажано з щільного матеріалу, що приховує облягаючі нерівності тіла. Розмір не повинен бути меншим від необхідного, щоб не перетягнути тіло.

Джинсові комбінезони доступні не тільки для струнких дівчат. Завдяки модельєрам і сучасним технологіям можна без труднощів приховати деякі погрішності фігури і створити ідеальний силует. Головна відмінність від звичайних джинсів у тому, що такий формат одягу позбавлений додаткової горизонтальної лінії в області талії, що додає зросту і стрункості жіночого тіла. Ринок надає різні за кроєм, стилю і кольору моделі. Існують, як коригувальні комбінезони зі спеціальними вставками у вигляді корсета, так і фасони вільного крою з м'яких тканин.

На замітку

Комплект з’єднаного верху і низу здатний вдало скорегувати повноту верхньої частини тіла і приховати об'ємні плечі за допомогою подовженого рукава і вирізу декольте.

Урізноманітнити зовнішній вигляд можна і брюками, запозиченими із чоловічого гардероба. Джинси бойфренди найкраща альтернатива обтягуючих фасонів. Головне, не перестаратися з розміром, адже особливість фасону у відчутті більшемірний, тому, розмір повинен бути ідеальний у поєднанні з пропорціями тіла. Рвані і потерті варіанти моделей на вершині популярності. При бажанні доповнити гардероб таким фасоном, варто віддати перевагу неповним надривам, переважно вертикальним.

З чим носити джинси

Будь-які, ідеально підібрані штани, не здатні самостійно створити правильний образ. Важливо знати, з чим носити джинси повним жінкам для сміливого створення лука в різних варіаціях. Джинсам прямого крою, відповідним ансамблем стануть сорочки, жакети, блузи і туніки.

Модні джинси великих розмірів для дівчат, які мають вузький крій, поєднуються з приталеними кофточками, доповненими кардиганом або жакетом. Штани кльош комбінуються з заправленими блузами, прикрашеними декором в області плечей і грудей.   Невірно вважати, що категорія «плюс сайз» є перепоною у створенні стильних образів.

Для жінок старшого віку

Часто зустрічається думка, ніби дорослим жінкам протипоказано надягати джинсові брюки. Звичайно, не варто віддавати перевагу юнацькій сміливості і змітати у магазинах фасони, що створюють епатажні луки. Жінкам елегантного віку краще носити строгі фасони, переважно, класичних кольорів. В образі виключена надмірність, особливо, якщо дама володіє зайвими кілограмами. Перевагу варто віддати прямим брюкам, або злегка звуженими.

Варто звернути увагу на кілька рекомендацій:

Для повних стегон не варто вибирати щільно облягаючі брюки, або мішкуваті.

Вибирати брюки тільки з завищеною талією.

При бажанні вибрати модель з розкльошеним низом, варто віддати перевагу не сильно широким моделям.

Що ще можна носити повним жінкам, щоб приховати обсяги стегон і живота? Верх на випуск, драпіруючи необхідну зону.

 

 

Опубліковано: 17.11.2020

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ