Інноваційні функції, які мають бути в холодильнику

Інноваційні функції, які мають бути в холодильнику

Сучасні холодильники давно «навчилися» не просто охолоджувати і заморожувати, але й робити це максимально ефективно. Нові, все більш просунуті функції для зручного використання обладнання з'являються постійно. Щоправда, моделі з особливостями за ціною можуть істотно відрізнятися від стандартної техніки. Чи варто платити за інновації та які опції дійсно корисні — допомагають розібратися експерти.

Нові технології в холодильниках: для чого необхідні

Інновації полегшують життя користувача, подовжують свіжість продуктів без необхідності заморожування, захищають техніку від поломок, допомагають економити енергію. Функції значно покращують холодильне обладнання. Важливо правильно вибирати опції, щоб виключити безглузду переплату. Якщо потрібна хороша техніка за помірною ціною, варто купити холодильник в інтернет-магазині АЛЛО — тут представлені моделі від різних виробників з корисними функціями. Під час вибору пристрою потрібно уважно вивчати характеристики та особливості.

Корисні інновації в холодильному обладнанні

Подачею сигналу про відкриті дверцята, автоматичним розморожуванням або зоною свіжості сьогодні мало кого здивуєш. Навіть стандартні холодильники отримують такі функції. Однак виробники пропонують все більш досконалі можливості, за які точно варто платити:

  1. Захист від перепадів напруги. Допомагає унеможливити поломку обладнання під час стрибків.
  2. Електронне управління. Забезпечує максимальну точність налаштування температурного режиму. Це важливо для створення оптимальних умов зберігання.
  3. Швидке охолодження/заморожування. Дозволяє зробити багато запасів за короткий період. До того ж за різкого зниження температури в продуктах зберігається максимальна кількість цінних мікроелементів і вітамінів.
  4. Функція очищення води. Ефективна фільтрація робить її придатною для вживання. Відпадає потреба купувати воду в пляшках або спеціальні очищувальні елементи.
  5. Голосове керування. Для швидкої активації функцій і режимів. Немає потреби витрачати час на їхній пошук у меню. Достатньо озвучити команду голосом, щоб холодильник її запустив.
  6. Віддалене керування. Отримують моделі з преміумсегмента. Підʼєднавши холодильне обладнання до інтернету, можна керувати ним через мобільний додаток. На смартфон приходить повідомлення про нещільно закриті дверцята, несправності або падіння температури. У віддаленому режимі можна змінити налаштування, увімкнути або вимкнути режим, а за наявності камери всередині — навіть вивчити вміст полиць.
  7. Автономне збереження холоду. Незамінна опція на випадок частого відключення електрики. У різних моделях період автономності може бути від 12 до 24 годин і більше.

 

Холодильники з поліпшеними можливостями коштують дорожче за стандартне обладнання. Однак це цілком виправдовується збільшеним комфортом і ефективністю.

 

Опубліковано: 04.07.2024