Кокосовий віск для свічок: як вибрати і де купити

Кокосовий віск для свічок: як вибрати і де купити

Кокосовий віск для свічок – це природний матеріал, який виготовляється з кокосового масла. Він має низку переваг перед іншими видами воску для свічок та парафіном, тому якщо ви вирішили зайнятися свічковарінням, вам слід знати де кокосовий віск купити, як його вибрати та зберігати. Про все розповімо більш детально.

Чому слід обрати саме кокосовий віск

Цей природній матеріал, на відміну від бджолиного чи іншого воску, має такі переваги:

  1. Висока температура плавлення – 45-50 °C. Це означає, що свічки з кокосового воску не будуть плавитися занадто швидко, що призведе до більш тривалого горіння.
  2. Низький дим. Кокосовий віск не виділяє багато диму при горінні, що робить його більш безпечним і здоровим для використання, порівняно з іншими натуральними матеріалами.
  3. Не містить шкідливих речовин, таких як бензол і формальдегід, які можуть виділятися при горінні інших видів воску.
  4. Має легкий, приємний аромат, який може додати свічкам особливого шарму.
  5. Кокосовий віск використовується для виготовлення різних видів свічок ручної роботи, зокрема контейнерні, топи, тощо. Він також використовується для виготовлення масажних і косметичних свічок.

На що звертати увагу при виборі

Перед тим, як замовити віск для свічок важливо враховувати декілька факторів:

  1. Тип. Існують різні типи кокосового воску. Один із найпоширеніших – це 100% кокосовий віск. Ви можете також зустріти суміші, що можуть містити інші природні воски або масла. 
  2. Чистота. Переконайтеся, що кокосовий віск, який ви вибираєте, є чистим і не містить домішок. Якість безпосередньо впливає на якість готових виробів.
  3. Цілі використання. Різні типи кокосового воску можуть відрізнятися за характеристиками, які роблять їх більш відповідними для певних цілей. Наприклад, якщо ви виготовляєте ароматичні свічки, важливо, щоб віск добре тримав аромати.
  4. Джерело. Всі сировинні матеріали повинні бути вирощені і видобуті сталими та екологічними методами. Це не тільки еко-френдлі, а й впливає на якість готового продукту.
  5. Якість бренду. При купівлі воску чи готових свічок слід розглядати якість бренду. Перед купівлею рекомендується вивчити відгуки та рейтинги виробника. Краще довіритися не масмаркету, а арома-бутику, наприклад, Poetry Home. Тут ви завжди знайдете і віск, і парфумовані свічки зі складним та стійким ароматом, які не тільки ароматизують приміщення, а ще стануть яскравим декором.

Обравши і купивши відповідний кокосовий віск, ви можете спробувати себе у свічковарінні або насолоджуватися готовими виробами, які виготовлені з нього. Незалежно від вашого вибору, цей віск може створити чудові свічки з приємним ароматом та тривалим горінням.

Якщо ви шукаєте натуральний, безпечний і довговічний віск, кокосовий тип – це відмінний варіант.

 

Опубліковано: 23.10.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ