Кімнатні рослини, які цвітуть восени і взимку

Кімнатні рослини, які цвітуть восени і взимку

Цикламен.

Для вирощування вдома підходять два види цикламена: перський і європейський. Вони цвітуть з вересня-жовтня по початок весни. Ця рослина досить вимоглива у догляді. Її необхідно поставити в добре освітлене місце, але не можна допускати до нього прямі сонячні промені. У приміщенні з цикламеном необхідно підтримувати прохолодну температуру. Цю квітку краще тримати подалі від радіаторів. Її потрібно вчасно поливати і обприскувати.

Декабрист.

Цей незвичайний тропічний кактус цвіте з листопада по лютий. Як і інші кактуси, він нескладний у догляді. Рослині необхідні достатній полив і захист від протягів. Декабриста краще поставити на підвіконні, що виходить на північну сторону. Ця квітка любить розсіяне світло.

Орхідея.

Досить примхлива рослина, але при правильному догляді здатна цвісти цілий рік. Для її утримання в квартирі доведеться встановити додаткове освітлення. Квітку потрібно постійно поливати. Також не слід забувати і про підгодівлю. Квітконіс після цвітіння засихає, але після обрізки непридатної частини на ньому утворюється нова брунька, що дає початок новому паростку.

Камелія.

Ця рослина цвіте з листопада по березень. Квіти можуть не розпуститися через сухе і тепле повітря в приміщенні. Тому камелії потрібно забезпечити прохолоду і вологість. Не можна допускати пересихання і перезволоження грунту, для поливу використовується тільки м'яка вода. Рослині необхідні обприскування й підгодівлі. Цього представника флори краще поставити на прохолодне підвіконня, де буде триматися температура + 12 ... + 15 градусів.

Азалія індійська.

Зазвичай вона починає цвісти в листопаді і відцвітає в травні. У цей період рослина нагадує повітряну хмаринку. Щоб азалія цвіла якомога довше, за нею потрібен правильний догляд. Рослину тримають в прохолодному, але добре освітленому приміщенні. Поливати азалію потрібно м'якою підкисленою водою. Вона також потребує підгодівлю.

Опубліковано: 02.10.2021

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ