Брюки в клітинку для жінок. Як підібрати і з чим носити

Брюки в клітинку для жінок. Як підібрати і з чим носити

Брюки у велику клітину, дрібну, симетричну і асиметричну люблять жінки різного віку. Але, не дивлячись на те, що сучасний світ моди стирає межі дозволеного, деякі правила гармонійного поєднання картатих штанів з основними предметами гардероба, все ж існують.

Варто звернути увагу на категоричну відмову у складанні образу:

  • у переважній кількості випадків, картатий візерунок верхньої та нижньої частини не можуть поєднуватись.
  • слід з обережно поєднувати клітку з іншими геометричними орнаментами.
  • використовувати в образі, де присутня клітина - тваринний принт заборонено.

 

Необережне комбінування може зробити образ смішним і безглуздим. Тому, варто віддати перевагу стриманому верхньому у вигляді простих блузок, однотонних светрів, джинсових сорочок або монохромних піджаків. У верхньому одязі допустимі шкіряні куртки, подовжені пальто і плащі.

А ось, у виборі взуття, з'являється більше свободи, у залежності від стилістики, можна взувати як лодочки, так і спортивні кеди.

  • Жіночі брюки з клітинним візерунком сірих кольорів добре гармонують з приталеною водолазкою і класичними туфлями на високих підборах. такий лук прийнятний для повсякденного використання і офіційних зустрічей.
  • Коли модний лук створюється за рахунок класичного тартана, варто віддати перевагу грубим черевикам і чорній косухі. Таке поєднання додасть дівчині бунтарства і неприборканості.
  • Використовуючи шахову клітку з класичним контрастним чорно-білим кольором, можна доповнити образ об'ємним в'язаним светром і акуратними туфлями на високих підборах. Добре, якщо штани будуть вузького крою і укорочені до низу.
  • Дрібна клітка віші, основний колір якої білий, а другий - яскравий, спочатку використовувалася у декоруванні домашнього текстилю. але в 1959-му році знаменита Бриджит Бордо вибрала принт для весільного плаття. Віші використовується як в офісному стилі, так і в яскравому повсякденному. Якщо дівчина має пишні форми, варто віддати перевагу злегка широким брюкам у клітку Блек Вотч, що складається з чорного, синього і зеленого кольорів. Завдяки яскраво вираженій вертикальній лінії, образ подовжується і стає стрункішим. Доповнити штани краще товстим високим каблуком, однотонним верхом і довгим кардіганом.

 

Стильний і ефектний картатий принт відмінний варіант для холодної пори року, адже багато моделей брюк шиються з тканин з додаванням вовняної нитки. Взимку вибір взуття залежить від крою штанів, наприклад, якщо штани укорочені, то взуваються черевики з несильно високою халявою, а доповнюється образ подовженим об'ємним пальто, бажано, чорного, сірого коричневого кольорів. Вибравши картаті штани, при бажанні додайте ще одну геометрію, можна використовувати шарф, схожий за текстурою і кольором зі штанами. Вибираючи капелюх, варто віддати перевагу широким полям. Краще один раз побачити фото луків, ніж прочитати і зрозуміти.

 

 

Клітинка створює образ вишуканості і благородності. Якщо уникати недбалості і навчитися правильно носити подібні штани, можна змінити гардероб до невпізнанності. При виборі геометричного орнаменту, варто притримуватись не тільки на любові до певного виду клітини, але і знати, що великий малюнок додає зайвий обсяг фігурі, а дрібний, навпаки, візуально коректує недосконалості.

Опубліковано: 19.11.2020