Що таке штани - джогери?

Що таке штани - джогери?

Ще один модний англіцизм в нашому словнику! Розбираємося, з чим поєднувати брюки-джоггери для створення бездоганного образу.

ЩО ТАКЕ ШТАНИ-джоггери?


Джоггери прийшли до нас зі спортивного гардероба. Спочатку це штани, призначені для спорту, вільного, прямого крою, причому саме для, так званого, джоггинга, бігу трусцою.

Навіть незважаючи на те, що цей фасон штанів вже давно перекочував з спортивного гардероба в повсякденний, він не став від цього менш зручним: джоггери не облягають фігуру, створюючи абсолютний комфорт. Відмінна риса цих брюк - широка і м'яка гумка на талії і на щиколотках.

Що стосується тканин, то сьогодні можна знайти найрізноманітніші варіанти: дуже поширені моделі, виконані з трикотажу, які відмінно вписуються в стиль спорт-шик, літні варіанти джоггерів з легкої тонкої бавовняної тканини підійдуть для спекотної погоди, ну а для більш офіційних випадків можна вибрати джоггер з шовку та інших благородних матеріалів.

 
З ЧИМ НОСИТИ джоггери?


Безумовно, штани-джоггер при всьому бажанні не зможуть замінити класичних строгих брюк, тому максимум офіційності, на який вони потягнуть - це smart casual. Інакше кажучи, ви цілком зможете прийти в джоггерах в офіс, якщо правильно аранжируєте їх, але не більше того. В цьому випадку доповніть штани нестрогим жакетом і базовим топом.

 
Якщо погода ще далека від літніх температур, можна поєднувати джоггер з зручними пуловерами і водолазками - більш комфортний міський лук складно придумати!

 
Для теплої пори року поєднання «джоггер і топ» підійде як не можна краще, тому що ці речі вже точно створені одне для одного. Як доповнення для прохолодного вечора вибирайте джинсову курточку або бомбер.

Опубліковано: 26.02.2021

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ