Міфи та правда про фотоепіляцію

Міфи та правда про фотоепіляцію

Одним із найдієвіших способів видалення волосся на тілі є фотоепіляція. Щоб оцінити переваги цього методу, потрібно насамперед розуміти, як саме відбувається процес.

Фотоепіляція базується на технології IPL (Intense Pulsed Light). Спеціальний прилад впливає на ділянки тіла світловими імпульсами, які здатні руйнувати меланін у волосяному фолікулі. Таким чином волосся спочатку знебарвлюється, стає тоншим і слабшим, а згодом повністю руйнується та випадає.

Чи можна виконувати процедуру вдома

Спочатку фотоепіляція була виключно салонною процедурою. Проте шалений ритм життя не завжди дає змогу виділити час для відвідування косметолога.

Виробники девайсів швидко зреагували на потреби покупців і почали випускати моделі для домашнього користування. Саме тому сьогодні можна без проблем купити фотоепілятор в ALLO та самостійно впоратися з небажаним волоссям на тілі.

Для проведення домашнього сеансу видалення волосся світловими імпульсами достатньо за тиждень відмовитися від солярію та сонячних ванн, а безпосередньо перед процедурою видалити зайве волосся за допомогою тримеру чи бритви.

Далі потрібно піднести пристрій робочою зоною до відповідної ділянки тіла та ввімкнути його. Детальна інструкція йде в комплекті з фотоепілятором. Тривалість процедури залежить від потужності конкретної моделі та індивідуальних особливостей користувача.

Чи є болісною процедура

Епілятори та шугаринг сформували стійкий стереотип про те, що видалення волосся — це максимально боляче та неприємно. Насправді ж користування побутовим фотоепілятором не спричиняє неприємних відчуттів. Тому такий прилад підходить навіть людям із низьким больовим порогом.

Якщо ж говорити про професійні апарати, то вони мають значно більшу потужність. Тому під час сеансу виникає значне підвищення температури на поверхні тіла, що може спровокувати печіння та біль.

Це важливо: за чіткого дотримання інструкції користування фотоепілятором неможливо дістати опіків чи інших травм.

Як довго триває ефект

Фотоепіляція не руйнує волосяні фолікули, а переводить їх у неактивну стадію. Випадає лише волосина, яка безпосередньо піддалася дії світлових спалахів. Тому очікувати, що цей прилад назавжди позбавить від небажаного волосся, точно не варто. Ефект від процедури триває 4–6 місяців.

Як пристрій впливає на шкіру

IPL-промені здатні впливати виключно на пігмент меланін, не завдаючи шкоди шкірі чи внутрішнім органам. Тривалість світлового імпульсу надзвичайно коротка — усього декілька мілісекунд. Енергія, яка була вироблена за цей період, повністю поглинається волосяним фолікулом.

Тому використання фотоепілятора вдома є безпечним та ефективним.

Опубліковано: 24.09.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ