Віртуальний одяг, який допоможе підкорити цифровий світ

Віртуальний одяг, який допоможе підкорити цифровий світ

Чому віртуальний одяг став затребуваним

Перші віртуальні речі з'явилися кілька років тому в іграх, тоді можна було купити для свого героя новий захисний костюм чи зброю. Сьогодні ж цифровий одяг можна придбати для соціальних мереж. Велику увагу діджитал-вбранням стали приділяти під час карантину, причина зрозуміла — люди не могли відвідувати громадські місця та знаходилися весь час удома, а ще були проблеми з доставкою. Але при цьому користувачі продовжували робити контент, і їм потрібні були нові образи.

Як носять діджитал-одяг

Віртуальний одяг - це спідниці, сукні, костюми, штани, головні убори і навіть сумки, що розробляються у тривимірному вигляді, іноді з елементами анімації. Такий одяг можна одягнути як на фото справжньої людини, так і на мультяшного героя.

Процес створення речей нагадує гру з дитинства, коли потрібно було вирізати з паперу вбрання та надіти його на картонну ляльку. Щоб замовити діджитал-сукню у дизайнера, дівчині потрібно буде сфотографуватися в одязі, що обтягує, після чого поверх фото накладається готове вбрання.

Цифрова мода - це не тільки прикольний тренд для віртуальних користувачів, але й зручний інструмент для дизайнерів, за допомогою якого вони можуть втілити найбожевільніші ідеї, протестувати їх і зібрати зворотний зв'язок, при цьому заощаджуючи велику кількість ресурсів.

Опубліковано: 14.06.2022