Он-лайн покупки брендового одягу - на що звертати увагу

Он-лайн покупки брендового одягу - на що звертати увагу

Продажі в Інтернеті зростають з кожним роком, і люди все частіше користуються інтернет-магазинами. Завдяки швидкій доставці та безкоштовному поверненню більшість людей вважають за краще приміряти та вибирати правильні стильні речі вдома, а не витрачати час на пошуки у звичайних магазинах. Незважаючи на те, що інтернет-магазини набирають популярності, виникає питання: чи варто купувати брендовий одяг онлайн? Перевірте, як не бути обдуреним і на що звертати увагу при виборі? Поради дають експерти магазину Flawlessly.

Елітний одяг в інтернет-магазині - на що звернути увагу?

В Інтернеті з’являється все більше бутиків і магазинів, які продають елітний одяг. Однак чи в кожному магазині брендовий одяг оригінальний? На жаль, чим більше магазинів, тим складніше перевірити їх оригінальність. Більшість великих сайтів електронної комерції мають сертифікати довіри, а як бути з магазинами, які їх не мають, але пропонують брендовий одяг? Подивіться, на що варто звернути увагу при виборі магазину модного одягу.

Походження одягу

Коли ви робите покупки в Інтернеті, варто перевірити походження одягу та порівняти його з інформацією, наданою на веб-сайті виробника. На жаль, сьогодні багато уваги приділяється брендовому одягу і кожен хоче мати його. З цієї причини створюється багато підробок, які мають сумнівне походження. Тому, якщо ви замовляєте одяг через інтернет, варто уточнювати країну його виробника.

Якість матеріалів

Ще можна перевірити якість матеріалів, з яких виготовлений одяг. Правда, перевірити це непросто, але ви можете скористатися ярликами і уважно оглянути товар на наявність підозрілих швів або потертостей. Часто брендовий одяг, куплений в Інтернеті, міряють і повертають, тому його якість може бути не найкращим після кількох повернень на склад.

Відгуки про компанію

Однією з ключових речей, за якою можна перевірити довіру до інтернет-магазинів, є відгуки, додані іншими клієнтами. Занадто маленьке число може свідчити про низьку якість магазину, але це також може бути молодий магазин з невеликою кількістю. Звичайно, все це можна перевірити, але якщо ви дбаєте про зручність покупок і хочете бути впевнені в оригінальності товару, перевірте відгуки в інтернеті і виберіть магазин з високим рейтингом брендового одягу.

Швидкість доставки

Швидкість доставки також може вказувати на те, чи магазин тіньовий. Зазвичай відправлення здійснюється протягом 24 годин, а посилка має бути у вас через 1-3 дні після замовлення. Кінцеві терміни в 14 днів або більше можуть означати, що відправлення буде доставлено з непідтвердженого джерела або від дистриб’ютора, який виробляє підробки. Звичайно, якщо замовлення здійснюється за індивідуальним проектом, подовження термінів доставки не повинно викликати подиву, але мова йде про серійну комерційну продукцію.

Ціна

Запорукою довіри до магазину може бути ціна. Занадто низька або занадто висока знижка зазвичай невигідна для магазинів брендового одягу, оскільки більшість товарів продається за схожою ціною, яка має правильно встановлену націнку. Враховуючи вищесказане, модний одяг, яка є сумнівною ціною або має велику знижку, зазвичай свідчить про підробку.

Не ведіться на сумнівні магазини і купуйте тільки в перевірених інтернет-магазинах!

Опубліковано: 30.08.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ