Чоловічий червоний піджак – з чим його поєднувати і як носити?

Чоловічий червоний піджак – з чим його поєднувати і як носити?

Червоний - колір мужності, сили і впевненості в собі. Залежно від того, як ви його укладаєте, він може зіграти головну скрипку у вашому стилі, а також може бути ідеальним доповненням до решти колірної палітри вашого вбрання. Незважаючи на те, що червоний не є популярним кольором у чоловічому гардеробі, до нього варто звернути увагу, особливо в осінньо-зимовий період року. Червоний колір має неймовірну силу притягання . Це інтригує і водночас виділяє нас із натовпу. Якщо правильно підібрати кольори, все це має шанс стати дуже гармонійною композицією, яка характеризується унікальністю та індивідуальним стилем.

Для яких випадків підійде червоний чоловічий піджак? Образ з цим кольором сміливий, тому вважається, що вони недоречні в діловому середовищі. Однак все залежить від контексту, вашої позиції в компанії та бізнес-можливостей, які ви прагнете. Однак варто уникати червоного кольору під час співбесіди або коли ви тільки починаєте свою пригоду з певною компанією. Червоний чоловічий діловий піджак відмінно підійде, коли ви будете виступати на конференції або тренінгу. Червоний фокусує очі, тому гарантує увагу слухачів, які також будуть набагато більше зосереджені на тому, що ви їм говорите.

Для яких ще випадків підійде червоний жакет? Це гарний елемент стилю для сімейних свят. Тут теж існує офіційний або напівофіційний дрес-код, але кольори вбрання можуть бути набагато сміливішими, ніж у випадку з суто діловим стилем. Також його можна без побоювань одягнути на будь-який світський раут, а також в театр чи оперу.

Що можна підібрати до червоного чоловічого піджака?

З якими кольорами добре виглядають червоні чоловічі піджаки? Хоча червоний може мати багато відтінків, безсумнівно, кожен з них ідеально поєднується з темно-синім. Темно-синій і червоний — ідеальний дует, який ми настійно рекомендуємо для багатьох різних випадків. Темно-синій менш грубий, ніж чорний, тому весь стиль стає більш гармонійним і м’яким. Водночас він залишається експресивним та інтригуючим.

Червоний також ідеально поєднується з пляшково-зеленим, але вам потрібно бути обережними з цією комбінацією через його сильні асоціації з кольорами Різдва. Ви можете використати таку обробку навмисно (наприклад, для корпоративної різдвяної вечірки), а можете використовувати таке поєднання кольорів і в іншому місяці, крім грудня. Поза святковим сезоном ці кольори також чудово поєднуються.

Також варто поєднувати червоний з сірим. Це так званий ахроматичний колір, який стане ідеальним фоном для будь-якого більш сильного акценту. Він поєднується майже з будь-яким кольором, але сірий і червоний створюють унікальний і особливий дует .

red-jacket-men's-og-2

Червона куртка – 3 чоловічих стилю 

До яких стилів підійде чоловічий піджак? Червоний жакет є головним акцентом у стилі, тому варто уважно поставитися до всього обраного комплекту. Нижче ви знайдете наші три пропозиції, якими ви можете надихнутися для створення більш-менш офіційного вбрання. 

Червона чоловіча куртка - спортивна елегантність 

Перша пропозиція - це поєднання червоного і темно-синього, ідеальний колірний дует! У цьому стилі ми зробили акцент на бізнес-кежуал, тобто комплекті, який ідеально підходить для щоденного використання в офісі та в неробочий час. Це доказ того, до скількох стилів підійде червоний чоловічий піджак. Спортивний стиль у поєднанні з повсякденною елегантністю - це відповідь на те, як створити зручний і універсальний стиль . 

Основа цього комплекту темно-синього кольору, яка складається з футболки та повсякденних темно-синіх штанів. Єдиний сильний акцент, який виходить на перший план, - це червоний картатий піджак. Саме це обмеження в колірній палітрі робить куртку ще більш помітною і відіграє найважливішу роль у цьому стилі. До цього стилю можна сміливо підбирати зручні кросівки, бажано також темно-синього кольору. Це вбрання, яке вам настільки сподобається, що ви захочете носити його постійно!

червоний-чоловічий-піджаковий-комплект-1-1

Осіння класика, тобто червоний чоловічий піджак з чорною водолазкою

Другий варіант - набагато більш елегантний варіант червоного жакета. У цьому випадку ми зосереджуємося на так званій комфортній елегантності, яка також включає елементи casual. Однак весь образ досить офіційний, тому ви можете сміливо використовувати це натхнення як основу для вбрання для конференції, напівофіційної ділової зустрічі або для приватних сімейних свят. Основа цього комплекту - чорна водолазка, яка ідеально підійде для чоловічого гардеробу в осінньо-зимовий період.

Щоб трохи скрасити цей комплект, ми вибрали світло-сірі брюки з елегантного і теплого матеріалу. Це чудовий вибір для будь-якого холодного дня, коли вам потрібно виглядати та почуватися елегантно. Як доповнення до цього стилю ми рекомендуємо замшеві черевики челсі коричневого кольору,  які добре поєднуються з червоним і сірим. 

червоний-чоловічий-піджак-комплект-2-1

Елегантний і барвистий 

Останній стиль є відповіддю на те, як правильно використовувати поєднання червоного та зеленого. Варто зупинити свій вибір на такому кольоровому комплекті, оскільки він енергійний і підійде як у напівофіційному діловому дрес-коді, так і на будь-якому сімейному чи іншому приватному святі. Ми рекомендуємо чоловічу пляшкозелену водолазку та елегантні темно -сині штани.

Червоний картатий піджак є найсильнішим акцентом і надає характер всьому стилю. У цій композиції також варто використовувати такі аксесуари, як накидка. Добре, щоб він мав зелені або темно-сині акценти, щоб він добре поєднувався з усім комплектом.чоловічі туфлі, також підійде до цього стилю

червоний-чоловічий-піджак-комплект-3-1

Чи підійде до вашого гардеробу червоний чоловічий піджак? Запропоновані нами стилі є найкращим доказом того, що червоний не обов’язково асоціюється з кричущим стилем. Ви можете вибрати більш повсякденний або елегантний варіант червоного і підібрати його до улюблених предметів гардеробу. 

Опубліковано: 10.06.2024

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ