Як одягнутися на ділову зустріч? Три модні стилі

Як одягнутися на ділову зустріч? Три модні стилі

Питання вибору правильного вбрання для ділової зустрічі пов'язане з поняттям дрес-коду. Це набір правил, що визначають стандарти вибору одягу, що відповідає певній ситуації. Дрес-код може бути більш загальним або більш точним, описуючи як стиль, тип і колір одягу. Такі детальні домовленості зазвичай стосуються вечірніх заходів, організованих у певному стилі. У діловому світі ми зазвичай маємо справу з більш широким поняттям дрес-коду, але це не означає, що ми можемо ставитися до нього безтурботно. Недотримання певних правил можна вважати помилкою, а серйозні, кричущі помилки можуть затьмарити навіть найцікавішу розмову... Тож як одягнутися на ділову зустріч, щоб бути впевненим у собі та своєму стилі?

Одяг для ділової зустрічі – загальні правила

Хоча це може здатися очевидним, перше і основне правило будь-якого дрес-коду – чистий, охайний і добре випрасуваний одяг. Це також забезпечує його правильне прилягання до фігури. Штани на два розміри більші або занадто вузький комір футболки – неприпустимі помилки. Інша проблема – кольори. Для ділової зустрічі варто вибирати стримані кольори, наприклад, відтінки темно-синього і синього, сірий, бежевий, коричневий, білий і чорний. В останні роки діловий дрес-код дещо послабився, що можна спостерігати в багатьох компаніях. Тому залиште найелегантніші вбрання для найважливіших подій. Навіть якщо вам не обов’язково носити повний костюм, не перестарайтеся – короткі шорти та футболки з візерунками не підходять...

Стилізація з бежевими чінос

Щоб підготувати відповідний наряд для ділової зустрічі, зверніться до правил компанії, де ви працюєте. Також подумайте, з ким ви будете зустрічатися. Конференція з найближчими колегами дозволить вам відпочити більше, ніж важлива зустріч з керівництвом. Для цього першого випадку виберіть спортивну елегантність, так званий стиль smart casual . Прикладом комплекту, складеного в цьому конвенції, може бути поєднання бежевих штанів чінос з темно-синім піджаком і сорочкою з вертикальними синіми смугами. До бежевих чінос варто підібрати піджак контрастного, більш темного кольору. 

\Укладання з картатим жакетом

Основою вашого наступного стилю smart casual може стати піджак у клітку. Найкраще, якщо він буде трохи коротше звичайного піджака. Він може бути з вовни або іншого більш щільного матеріалу, а в літньому варіанті — з бавовни або льону. Найпопулярніші, дуже універсальні кольори, безсумнівно, темно-синій і сірий, але також варто мати в гардеробі піджак з малюнком - наприклад, з ніжною кліткою або візерунком «гусині лапки». Просто підберіть до такого піджака контрастні чінос або (у мінімально офіційному варіанті) темні джинси. Одягніть однотонну сорочку, наприклад, світло-блакитну або кольору слонової кістки під піджак з малюнком. 

Стилізація як скоординований комплект

Якщо у вас дійсно важлива зустріч, варто підкреслити її важливість більш елегантним вбранням. Тут чудово підійде так званий скоординований набір. Класичний варіант складається з темно-синього жакета і сірих штанів. За бажанням ви можете комбінувати інші кольори, щоб створити узгоджений набір. Важливо скомпонувати одяг так, щоб він не виглядав, ніби знятий з двох різних костюмів – варто поєднувати різні типи тканин. Темно-синій піджак, сірі вовняні штани, біла сорочка, коричневі туфлі-оксфорди та шовкова краватка (наприклад, схожого на колір піджака) створять чудовий офіційний комплект, який буде не лише елегантним, але й цікавим.

Опубліковано: 10.06.2024

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ