Широкий асортимент газових грилів для вдалого барбекю

Широкий асортимент газових грилів для вдалого барбекю

Коли визначився з типом гриля та обрав для себе розмір, який поміщається у твоєму саду або на терасі, виникають більш дрібні питання, які теж мають значення для процесу приготування та роблять роботу більш комфортною або зручною. Наприклад, скільки конфорок повинен мати газовий гриль, що означає пряме та непряме приготування на грилі, чи потрібні бічні конфорки та таке інше.

Подивитись на моделі з розширеним набором функцій ви можете на сайті “Грілекс”. Каталог газових грилів допоможе порівняти моделі, та визначитись з саме тією, яка підходить саме вам.

Маленькі та великі допоміжні функції в грилі

Вам знадобляться принаймні дві конфорки, щоб ідеально приготувати великий стейк на прямому вогні. Але якщо ви захочете одночасно спекти хліб або посмажити овочі, потрібно більше місця для гриля. Більшість барбекю мають три або чотири конфорки. На них вистачить місця для приготування їжі принаймні для 6 осіб, а також для зберігання їжі, яка вже приготовлена. Чистити гриль з 4 конфорками й більше легше, тому що його можна безпечно довести до необхідної температури для піролізу і таким чином спалюються майже всі залишки.

  1. Чи варто купувати газовий гриль з бічним пальником? Така функція використовується, якщо гриль дійсно є кухнею на відкритому повітрі, і ви хочете готувати соуси або гарніри поза грилем. Бічні плити часто сконструйовані як конфорки для воку, тому ви можете без проблем приготувати овочі вок.
  2. Чи можна використовувати газовий гриль як коптильню? За допомогою коптильної решітки або короба на деяких газових грилях ви можете використовувати попередньо замочену деревну стружку для виробництва диму. Однак більшість газових грилів не такі «герметичні», як коптильні, тому дим від деревної тріски працює інакше. Тому якщо ви хочете коптити як професіонал і досягти неповторного смаку, вам не уникнути покупки хорошої коптильні.
  3. Як уникнути диму під час смаження на газовому грилі? Чистий газовий гриль не димить. Це відбувається лише тоді, коли жир капає на конфорки або конфорки під час нагрівання спалюють старий холодний жир.
  4. Яку решітку обрати для барбекю? Чавун краще зберігає тепло і досягає більш високої температури. З іншого боку, нержавіюча сталь краще справляється з великими та швидкими коливаннями температури. Залежно від моделі барбекю, з чавуном вам доведеться почекати приблизно 4 хвилини, поки не буде досягнута необхідна температура. Очищення решіток з нержавіючої сталі також трохи простіше.

Звертайтеся до сайту Grillex.com.ua, щоб зробити свій сезон барбекю незабутнім.

 

Опубліковано: 26.09.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ