Що таке плоггінг: займаємося фітнесом і підтримуємо екологію

Що таке плоггінг: займаємося фітнесом і підтримуємо екологію

Плоггінг - термін, укорінений в нашому лексиконі не так давно, це мікс забігу і збору сміття, тобто чисто екологічна ініціатива.

Але захотілося розглянути цей напрямок під іншим кутом. Як альтернативу занять у фітнес-клубі для тих, у кого алергія на спорт. Таких чимало: чхають на сядемо і сверблять від випадів. Благо завжди є ліки. Якщо ти не готова потіти в тренажерному залі, вирушай рятувати екологію від побутового сміття в ритмі легкої пробіжки і низкою згинаючо-розгинальних рухів.

ЩО ПЛОГГІНГ ДАЄ ФІГУРІ

Так, будь-яких надспортивних результатів, не займаючись спортом, чекати не варто, але все ж викиду енергії плоггінг сприяє і може по праву вважатися хорошою розминкою. Екологічний забіг корисний для м'язів гомілки. Плюс до всього, коли ти нахиляєшся, тренуєш сідничний м'яз і м'яз стегна. У момент, коли випрямляти - тренуєш м'яз, розгинає хребет, що корисно для постави. Поєднання бігу, читай, кардіонавантаження і нахилів, тренує координацію і м'язи, що відповідають за стрункість талії. А що стосується калорій, то їх при плоггінгу спалюється в середньому на 150 більше, ніж при звичайному бігу.

Думаючи про надзавдання і забувши про втому, можна виконати набагато більш пристойний шлях (= кардіо), ніж при звичайній прогулянці і до всього зібрати пару об'ємних мішків сміття, очистивши нашу планету від бруду.

ЯК ПОСИЛИТИ ЕФЕКТ

Якщо увійдеш у смак і почнеш частенько «плоггіти», спробуй поступово ускладнювати механіку рухів і навантаження. Наприклад, за сміттям можна нагнутися не просто в класичному русі спиною, але, наприклад, в випаді.

Експериментуй. Піднявши сміття, пройди ще кроків 30, випадаючи то на ліву, то на праву ногу. Якщо є проблеми зі спиною, то плоггінгом треба займатися обережно, замінюючи нахили присіданнями і очищаючи планету строго з прямою спиною.

Опубліковано: 09.10.2021