Стилі вечірок для дорослих

Стилі вечірок для дорослих

Тематична вечірка – чудова ідея для домашнього карнавалу, дня народження чи будь-якого іншого свята. Щоб її організувати, як правило, не потрібні дорогі гаджети, прикраси чи готове вбрання. Подивіться ідеї для тематичних вечірок і визначтеся, що стане головною темою вашої зустрічі.

Тематичні вечірки - яка основна тема?

Тематичні вечірки означають, що всі елементи веселощів, тобто одяг, декорації, їжа, напої та музика, підпорядковані одній головній темі.

Теми можуть бути найрізноманітнішими, в залежності від креативності та інтересів господарів і гостей. Найпопулярнішими є заходи, стилізовані під минуле (діапазон великий – від античності до сьогодення). Серед інших часто використовуваних мотивів: кольори, фільми, мультфільми, країни, зірки екрану, професії.

Як організувати тематичну вечірку?

Всі учасники вечірки повинні підібрати свої вбрання до обраної тематики . Ведучі повинні подбати про елементи декору, навіяні тематикою заходу. Їжа та напої також повинні стосуватися основної теми, принаймні в деталях. Музика також є важливим елементом заходу, тому варто заздалегідь розробити плейлист, пов'язаний з основною темою .

Щоб після всіх цих приготувань господарі мали сили гуляти до світанку, непоганим рішенням буде розділити частину роботи між гостями, якщо вони, звичайно, хочуть, наприклад, щоб дівчата готували тематичні закуски, а чоловіки відповідають за напої.

Тема — чудова ідея, щоб перетворити типові вечірки на подію, сповнену азарту та сміху, яка надовго залишиться в пам’яті учасників.

Тематичні вечірки - ідеї

  • Тематична вечірка 80-х. 1980-ті роки були роками молодості для багатьох із нас. Не дивно, що ми любимо до них повертатися. На вечірці в стилі 80-х не можна пропустити диско-музику цього десятиліття. Відмінним варіантом може бути найняти кавер-групу, що виконує пісні тих часів. Не можна забувати і про дискотечне освітлення, завдяки якому ми знову відчуємо себе на шкільних танцях.
  • 1960-ті роки були часом хіпі та дітей квітів. Найбільш характерними елементами одягу є: дзвіночки, квіткові візерунки, хустки, соски, ленові шапки. З музикою тих років не буде особливих проблем. Репертуар відомий і подобається: рок-н-рол, твіст, свінг. Інтер'єр можна прикрасити квітами, сосками і написом на папері «Секс, наркотики і рок-н-рол». Напої можуть бути названі на честь відомих співаків, наприклад, Джимі Хендрікса або Дженіс Джоплін. Чудовою веселою грою для учасників може стати гра в асоціації про 1960-ті роки.
  • Гавайська вечірка. Гавайський костюм включає спідницю «травку», шльопанці і квіткове кольє. Атмосферу гавайської вечірки створять шезлонги та гірлянди. Напої повинні супроводжуватися випивкою. На столі багато ананасів. Цікава ідея: хто найкраще танцює танець хула?
  • Дикий Захід - ковбої та ковбойки носять капелюхи, жилетки, червоні бандани, ремінь для зброї з кобурами та зірку шерифа. Інтер'єр можна прикрасити кактусами або надувними і намальованими імітаціями і плакатами з написом «Дикий Захід». Музика в стилі кантрі. Учасники можуть спробувати разом станцювати канкан. Гра в дартс у поєднанні із змаганнями також подарує масу азарту.
  • Бетмен і друзі - учасники одягаються в характерних героїв фільму, наприклад, Бетмен, Джокер, Робін, Жінка-кішка. Прикрасу можна зробити з вирізаних з паперу зображень кажанів і типового символу на грудях Бетмена. Страви і напої можна давати смішні назви з приставкою Bat-, наприклад, «Batgrzanki» або «Batsalatka». Змаганням, яке розгорне вечірку, може бути гра в твістер.
  • Боллівуд - атмосферу індійських фільмів відтворити не складно. Одяг повинен бути барвистим і блискучим, жінки повинні носити сарі - тут може стати в нагоді фата, а чоловікам - тюрбан і дхоті - довга тунік. Що стосується музики, то з пошуком музики з індійських фільмів не повинно бути особливих труднощів. Інтер'єр можна прикрасити різнокольоровими шарфами і фігурками слоників (їх також можна вирізати з паперу). На столі повинні з’явитися індійські страви, наприклад, бегуні (шматочки овочів, залиті тістом), рис з карі або каррі з нуту. Боллівудський танцювальний конкурс може стати атракцією.
  • Індіанці - характерними елементами індійського костюма є: шлейф, бахрома на рукавах вільної, довшої блузи і широких штанів. Серед аксесуарів можуть бути: нагрудник, стріла, томагавк. Ви можете прикрасити квартиру вігвамами і різнокольоровими пір'ям . 
  • Інопланетяни - в цьому випадку костюми дають великий простір для творчості: маски, вусики, трубочки, тіла, пофарбовані в зелений, фіолетовий або сріблястий колір. Алюмінієва фольга може бути корисною для костюма прибульця. Квартиру можна прикрасити блюдцями і кульками, що імітують планети, і малюнками інопланетян. Кожному учаснику буде дано космічне ім’я, наприклад, Еті або Енакін Скайуокер тощо. Напої мають бути зеленими із загорнутими соломинками. На столі можуть з'явитися бутерброди із зображенням прибульця з вусиками з зубочисток і оливок .
  • Джунглі - костюми не будуть надто складними, все, що вам знадобиться, це шматок тканини або хутра для стегон, шланг для шиї, босі ноги і готово. Прикрасами можуть бути надувні пальми і зелені мотузки, що імітують ліани. Банани і кокоси можуть з'явитися на столі як закуски або прикраси.
  • Червона доріжка - всі одягаються як зірки екрану; головним елементом декору є червона доріжка. З колонок грає музика з кіно. Можна урізноманітнити, зігравши фільми-шаради або караоке.
Опубліковано: 08.04.2024

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ