Вечірка в піратському стилі

Вечірка в піратському стилі

Однією з найпопулярніших тем карнавальних вечірок як серед дорослих, так і дітей є піратська тема. Море, ром, пірати та їх характерна зовнішність, варвари та кораблі – це найбільш впізнавані елементи цієї теми, які можна широко використовувати в організації заходу. Оформлення гри в піратському стилі дозволяє створити цікавий дизайн інтер'єру і надає безліч можливостей для унікальних костюмів піратів. Дізнайтеся, чого не можна пропустити на карнавалі в піратській тематиці та які речі допоможуть зробити його пікантнішим!

Кулі в піратському стилі 

Повітряні кулі - невід'ємний елемент будь-якої вечірки. Вони підкреслюють характер свята, символізують веселощі і є ідеальним доповненням до інтер'єру заходу. Чорні повітряні кулі з піратськими черепами ідеально підходять для розваг на тему піратів. Різнокольорові кульки з піратським мотивом також чудово підійдуть для дитячого свята. Крім того, в «піратський інтер'єр» впишуться повітряні кулі з іншими морськими мотивами, наприклад, у формі акул, риб, піратських кораблів або якорів. 

Піратські прикраси для домашнього декору 

Різноманітні піратські аксесуари стануть чудовим доповненням до вашого інтер'єру. Розвішані піратські черепа, якоря на стіні або пляшки рому, що стоять на меблях, створять атмосферу «піратського корабля». Відмінною ідеєю, особливо на вечірці для молоді, буде розвісити тематичні гірлянди в піратському стилі. До такого заходу також підійдуть великі прапори з піратськими мотивами. Крім того, на підлозі і меблях можна розташувати імітації скринь зі скарбами і темні елементи - штучну павутину з павуками або кажанами.

Піратський стіл 

Одним з найважливіших місць на будь-якому святі є стіл. На піратських столах повинні бути чорні скатертини або покривала з піратськими мотивами, наприклад, черепами. Також необхідні тарілки та інший посуд з морським мотивом. Одноразові стаканчики і тарілки стануть ідеальним рішенням для карнавальної вечірки. З ними значно легше стежити за порядком під час заходу, і вони набагато практичніше класичного посуду. Крім того, вони надзвичайно зручні. Можна знайти спеціальні паперові тарілки з піратським мотивом  – із черепами чи зображенням пірата, а також іншою морською графікою. Піратський стіл обов'язково повинен мати скриню, наповнену скарбами, пляшки рому і характерні свічники. 

Костюм для піратської вечірки 

Карнавальна вечірка в піратській тематиці - відмінна можливість створити оригінальний і цікавий костюм. Вечірка за участю справжніх піратів може стати подією року! Характерні чорні штани і накидка, піратська пов'язка на оці, великий капелюх або піратський шарф, біла сорочка з рюшами - обов'язкові атрибути костюма пірата. Аксесуари і цілі піратські костюми доступні в магазинах. Маскування пірата можна доповнити іграшковими мечами, пістолетами або піратською підзорною трубою. 

Опубліковано: 09.04.2024

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ