Вибираємо елегантне чоловіче взуття на літо

Вибираємо елегантне чоловіче взуття на літо

Через спекотну погоду літні стилі менш формалізовані. Це також стосується взуття з більш легких матеріалів і менш формального крою. Однак це не стосується типових офіційних ситуацій, які вимагають специфічного елегантного одягу. Яке елегантне чоловіче взуття підійде для літа? Нижче наведено три пропозиції для різних випадків.

  • Темно-сині лофери

Цей найелегантніший вид лоферів ідеально підходить для літа не тільки з костюмами, але і з стильними повсякденними комплектами. Темно-сині замшеві туфлі з декоративною коричневою бахромою будуть добре виглядати зі світлими чінос і шортами. Літня пропозиція — темно-сині лофери, білі чінос і біла футболка-поло з темно-синіми смугами.

  • Напівформальне взуття коричневого кольору

Шкіряні туфлі напівформального крою – ідеальна альтернатива класичному взуттю. Модель коричневого кольору з декоративними темно-синіми вставками з боків і контрастними темно-синіми шнурками — пропозиція для стильних чоловіків, які цінують оригінальні аксесуари. Взуття добре виглядає з чінос і спортивними куртками. Носити їх можна з класичними синіми джинсами і футболкою з дизайнерським принтом.

  • Коричневе дербі

Для офіційних літніх заходів ідеально підійдуть коричневі туфлі дербі. Взуття з телячої шкіри не тільки чудово виглядає, але й забезпечує комфорт при носінні. Їх з успіхом можна носити з костюмами і парадними брюками. Наша пропозиція для літнього офіційного заходу - коричневі туфлі, темно-синій костюм і синя сорочка.

Чоловіче літнє взуття - які моделі краще для офісу?

Чоловіки, які на щоденній роботі не пов’язані суворими правилами спортивного костюму, можуть вибрати трохи більш повсякденне взуття , ніж типові, класичні моделі. Мова йде про всілякі слипони і туфлі на шнурівці зі шкіри. Яке чоловіче взуття краще для офісу влітку? Мокасини та лорди, тобто класичні моделі сліпони. З чого вони повинні бути зроблені? Чоловікам, які хочуть трохи більше елегантності, слід вибирати речі з натуральної шкіри. У свою чергу, для комплектів з ноткою свободи ідеально підійде взуття із замші та нубуку. Монки, оксфорди та туфлі дербі також підходять до стилю smart casual. Однак, щоб підкреслити трохи менш офіційний характер образу, можна відмовитися від чорного на користь світло-коричневого, а додатково вибрати модель із замші або нубуку. Вищевказані моделі будуть добре виглядати з чінос, класичними джинсами, а також як доповнення до гармонійних комплектів.

Елегантне чоловіче взуття на літо

Чоловіки, які щодня дотримуються ділового стилю, не можуть дозволити собі повсякденні моделі взуття. У такій ситуації найкращим вибором стануть оксфорди або туфлі дербі, обов’язково з натуральної шкіри. Такі моделі можна з успіхом носити з костюмом влітку, і можете бути впевнені, що образ буде виглядати ідеально. Ці види взуття ідеально підходять для будь-яких урочистих заходів, таких як весілля. Крім перерахованих, ви також можете носити броги на роботу. Це взуття з декоративним ажуром. Вони трохи менш елегантні, ніж класичні оксфорди або туфлі дербі, але відповідають вимогам дрес-коду. 

Опубліковано: 09.06.2024

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ