Як прикрасити будинок до Нового року?

Як прикрасити будинок до Нового року?

Скоро новорічна ніч, тож саме час подумати про те, як зустрінемо Новий рік цього разу. Навіть звичайне домашнє свято може стати незабутнім новорічним балом, якщо тільки ми подбаємо про його унікальну обстановку. Досить лише кількох розумних прикрас і трохи креативності, щоб організувати вечірку року. Давайте розглянемо, як прикрасити свій будинок до Нового року за кілька хвилин.

Декоративні повітряні кулі – надійна та дешева новорічна прикраса

На домашньому новорічному святкуванні модні повітряні кулі перламутрового, чорного, золотого та сріблястого кольору обов'язкові. У магазинах ви знайдете класичні моделі з латексу або металізованої фольги. Перші піддаються біологічному розкладанню, тому вони, безумовно, більш екологічні.

Ми можемо вибрати, серед іншого: Новорічні повітряні кульки :

 • в класичній формі,
 • у вигляді числа числа року,
 • створення напису типу «З Новим роком»,
 • у формі пляшки шампанського,
 • у вигляді зірки або кулі,
 • з вбудованим світлодіодним освітленням,
 • в букетному варіанті.

Повітряні кулі – це дешеві та перевірені прикраси, які ідеально впишуться навіть у невеликий простір. Ми можемо розсипати їх по підлозі або наповнити гелієм і розмістити під стелею. Якщо у вас немає газу, просто надуйте їх звичайним способом і за допомогою мотузки прикріпіть до стельового світильника, карниза або полиці. Також варто зробити з них гірлянди з повітряних куль своїми руками .

Найкращі новорічні прикраси. Як зустріти Новий рік стильно?

Новорічні прикраси дозволяють створити неповторну атмосферу в інтер'єрі будинку. Все, що вам потрібно, це кілька ідей і трохи фантазії, щоб зробити прощання зі старим роком і зустріч з новим унікальним роком. Домашня новорічна вечірка повинна включати, серед іншого:

 • блискучі гірлянди – у вигляді банерів з написами «З Новим роком», «Новий рік», які можна повісити будь-де (над столом, на стіні, у вікні, на поручні сходів, над камін) - в один або два ряди;
 • штори, що сяють сріблом і золотом - ті, що розміщені на порожній стіні або шторі вікна, стануть ідеальним фоном для фотографій на пам'ять;
 • різнокольорові серпантини - у вигляді пускових пристроїв, вільно підвішених до стелі або у вигляді спіралей, розташованих на стільниці;
 • конфетті – у формі зірок або кіл, які ми можемо покласти всередину прозорих кульок. Також вони стануть чудовою прикрасою новорічного столу;
 • свічки у формі цифр - з яких ми можемо скласти число прийдешнього нового року;
 • кумедні аксесуари, з якими можна зробити фотографії на пам'ять (блискучі капелюхи, карнавальні маски, вуса або смішні окуляри).

Новорічна ілюмінація – ідея для атмосферного оформлення за копійки

Якщо ми не хочемо витрачати гроші на ефектні диско-кулі або інші легкі прикраси для новорічної вечірки, варто скористатися тим, що вже є вдома. У цій ролі відмінно підійдуть новорічні світлодіодні вогники, як класичні з підключеною вилкою до розетки, так і краплеподібні на батарейках. Ними ми можемо прикрасити новорічний стіл, підвіконня або комод. Вони також стануть в нагоді для підсвічування ажурних паперових зірок або декоративних ліхтариків у вигляді будиночків або класичних форм.

Не купуймо в новорічну ніч гучні та небезпечні феєрверки, звуки яких можуть до смерті налякати звірів і птахів, нашкодити дітям чи дорослим. Запасімося традиційними холодними бенгальськими вогнями, які додадуть чарівництва новорічній ночі.

Опубліковано: 04.12.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ