Як прикрасити стіл на Новий рік?

Як прикрасити стіл на Новий рік?

Як прикрасити стіл на Новий рік і Різдво? Елегантно та модно накритий стіл для зустрічі нового року може стати незвичайним декором для цього чарівного вечора. Тому варто витратити трохи часу і подумати про ошатну скатертину, сервірах і новорічних прикрасах. Розповідаємо, як модно прикрасити новорічний стіл, щоб порадувати рідних і гостей.

Як вибрати скатертину на Новий рік?

Новорічна скатертина не повинна бути білою, адже це особливий день, коли можна дати волю своїй фантазії і трохи збожеволіти. Найкраще вибрати тканину, яка переливається сріблом або золотом, яка стане ідеальною основою для оформлення столу на зустріч Нового року. Якщо ми не хочемо інвестувати в іншу дорогу серветку, яка буде залишатися в шафі більшу частину року, ми можемо використовувати класичну, гладку скатертину в нюдових або яскравих кольорах, наприклад, графітовий, зелений, червоний або темно-синій. 

Оригінальні столові прибори в унікальних кольорах

У більшості з нас ложки, виделки, ножі та чайні ложки асоціюються з класичними срібними столовими приборами з нержавіючої сталі. Може, цього разу варто зійти з розуму і купити столові прибори з золота, міді, графіту чи кобальту, які дуже модні цього року під час різдвяного розпродажу? Барвисто мерехтливі обідні сервізи неодмінно справлять велике враження на домочадців і гостей. Сучасний дизайн цього виду столових приладів додасть вашому новорічному та карнавальному столу святковості та сучасності. Якщо ми вирішуємо використовувати для оформлення столу столові прибори неочевидних кольорів, пам’ятайте, що вони повинні відповідати стилю сервізу або новорічних прикрас на столі.

Новорічний посуд

Різдвяні тарілки, прикрашені золотими або різдвяними мотивами, чудово виглядатимуть під час домашнього новорічного святкування. Класичний білий посуд підійде завжди, адже він не тільки ніколи не виходить з моди, але й підходить до будь-якого аранжування. Також варто скористатися модним трендом і розставити на столі тарілки різних стилів і кольорів. Чудова ідея незвичайного і трохи божевільного аранжування новорічного столу для любителів сміливих рішень.

Келихи для шампанського та келихи для інших напоїв не можуть бути відсутніми на новорічному столі. Можна поставити класичний посуд з прозорого скла. Геніальне рішення для домашньої новорічної ночі - прозорі келихи і келихи з пофарбованими в різні кольори підставками. Завдяки такому посуду гості не будуть гадати, де чий келих.

Аранжування столу на Новий рік

Для оформлення новорічного столу найкраще використовувати ті речі, які вже є у нас вдома. Для прикраси стільниці використовуйте, серед іншого ялинкові прикраси.

Красиво виглядатимуть на новорічному столі:

  • ялинкові кулі,
  • ялинкові прикраси,
  • зрізані квіти у вазах,
  • свічки,
  • ліхтарі,
  • повітряні кулі ,
  • розтяжки,
  • ватні кульки,
  • ланцюжки світлодіодних ламп, що живляться від батарейок,
  • світлодіодні гірлянди.
Опубліковано: 04.12.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ