Різдвяні прикраси поза домом

Різдвяні прикраси поза домом

Ефектна зовнішня різдвяна прикраса – це не просто сцена з американського фільму! Красиві, більші чи менші вуличні різдвяні прикраси все частіше можна зустріти в нашій дійсності. Бо чому б і ні? Ідей для таких прикрас не бракує. Це можуть бути гірлянди, що світяться, світлодіодні фігурки, більші ліхтарі або дверні віночки. Перегляньте весь список натхнення!

Ялинкові прикраси перед будинком – чи варто їх мати?

Різдвяні прикраси з мотивами Санта-Клаусів, сніжинок, сніговиків або оленів відразу роблять інтер'єр теплішим, звичнішим і приємнішим. Якщо додати запах ялини, гострих пряників та апельсинів, усипаних гвоздикою, ви не захочете покидати цей дім! Інтер’єрні прикраси – це одне, а надворі – інше! Якщо ви живете в будинку з садом, варто подумати про такі прикраси перед будинком. І воно того точно варте! Вам не обов'язково покривати вогнями весь будинок і будувати величезні сани Діда Мороза з цілою упряжкою північних оленів. Досить лише кількох крутих різдвяних акцентів, щоб легко змінити свій дім і сад. Нижче ви знайдете список ідей зовнішньої різдвяної прикраси.

Вінки – вуличні ялинкові прикраси

Декоративні віночки на зовнішніх дверях – це прості, але дуже ефектні прикраси. Ви можете спробувати приготувати такі вінки самостійно або вирішити купити готові прикраси. Це можуть бути вінки з живих хвойних гілок, а також зі штучних матеріалів , які дуже нагадують натуральні. Ви також зможете використовувати штучні вінки для прикраси свого будинку в наступні сезони. 

Різдвяні прикраси – ліхтарики перед будинком

Які ще ялинкові прикраси варто поставити перед своїм будинком? Ліхтарі! Найкрасивіші – скляні, особливо зі скляними панелями та дерев’яним або металевим каркасом. Такі ліхтарі мають різні форми. Є багато класичних форм, які нагадують старі газові ліхтарі. Просто відкрийте двері і поставте всередину свічку. Полум'я свічки, укладеної в ліхтар, не піддається впливу вологи і не задувається вітром. Ви можете розмістити красиві ліхтарі на терасі або вздовж доріжки, що веде до саду або вхідних дверей. Ви можете придбати кілька ліхтарів однакового розміру або вибрати набір артикулів різних розмірів. Обидва виглядатимуть чарівно.

Вуличні різдвяні прикраси – олені

Північний олень, безсумнівно, є символом Різдва. З’являється на різдвяних листівках, кухлях, тарілках, прикрасах, у казках і фільмах. Тому він не може бути відсутнім у вашому саду. Незалежно від того, чи вірите ви ще в Діда Мороза та його упряжку оленів чи ні. У саду, на терасі чи балконі варто розмістити легку прикрасу у формі оленя. Це металевий каркас, обгорнутий світлодіодною трубкою. Це може звучати не надто обнадійливо, але вночі ці вогні (теплі білі світлодіоди) дійсно вражають!

Різдвяна зірка

Ще одна пропозиція вуличної металевої ялинкової прикраси. Металевий каркас у формі зірки покритий тоншою стрічкою світлодіодних ламп. Лампи також дають приємне тепле світло, яке допомагає створити неповторну різдвяну атмосферу. Ця легка прикраса підходить для використання в приміщенні або на вулиці. Тому ви можете розмістити її у вітальні, а також на терасі. 

Сяюча ялинка

Зовнішнє різдвяне освітлення може приймати різні форми. Це не обов'язково просто гірлянди різнокольорових вогнів. Також це може бути оригінальне світлодіодне дерево!  А тепер уявіть собі таку новорічну прикрасу перед вашим будинком. Проста, елегантна, зимова, що дарує тепле світло. Її можна поставити в саду, біля воріт або навіть всередині будинку. Підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Цікава альтернатива класичним ялинкам.

Як бачите, зовнішні різдвяні прикраси можуть приймати різні форми. Великою популярністю користуються світлодіодні декорації у вигляді оленів, Діда Мороза, сніговиків і зірок. Вони дають тепле світло і є прекрасною альтернативою класичним лампам. Ще одна оригінальна прикраса – світлодіодне дерево зі світловими паличками. Більше того, ви можете розмістити всі ці предмети всередині чи поза домом.

Опубліковано: 07.12.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ