Як прикрасити ялинку в еко стилі? Красиві ялинкові прикраси на Новий Рік

Як прикрасити ялинку в еко стилі? Красиві ялинкові прикраси на Новий Рік

Прикрашання ялинки – один із ключових моментів передноворічної підготовки. Красиво прикрашене дерево є найважливішою прикрасою будинку на Новий Рік. Ялинка повинна надавати інтер'єру чарівну атмосферу. Радимо, які ялинкові прикраси вибрати, щоб створити неординарну новорічну прикрасу вдома.

Ялинка в стилі еко

Зараз в моді мінімалізм і простота в новорічних прикрасах. Давайте використаємо прикраси з паперу , бавовни та дерева , щоб прикрасити ялинку . Такі прикраси в природних кольорах не тільки не домінуватимуть на ялинці, а й чудово підкреслять її природну красу.

Також варто разом із дітьми створювати власні прикраси, бажано з натуральних перероблених матеріалів. Якщо ми додамо до наших прикрас шматочки ниток, соломи чи дерева, ми зможемо створити унікальні різдвяні прикраси.

Доповнимо ялинкову композицію сухофруктами та ялинковими вогниками білих і теплих кольорів. Прикрашена таким чином новорічна ялинка ідеально впишеться як в мінімалістичний, так і в скандинавський інтер’єр і в рустикальний інтер’єр.

Ідеї для модної ялинки

Якщо ми віддаємо перевагу більш декоративній ялинці, вибираємо винятково ефектний варіант і прикрашаємо ялинку кульками і прикрасами насичених кольорів , прикрашеними пір'ям і блискітками. Цього року дуже модними є зелений, темно-синій, традиційний червоний і бурштиновий .

У такій стильній композиції ми можемо використати ялинкові вогники різних кольорів, які чудово доповнять різдвяну прикрасу. Давайте пограємо зі стилем і використаємо оригінальні прикраси, покриті: оксамитом, декоративним камінням та золотом.

Білий або класичний червоний

Це ідея ялинки для любителів класики. Якщо ми вирішили прикрасити ялинку, в якій домінуватиме один колір, то давайте використовувати його не тільки як основний колір у фенечках чи підвісках, але й дозволити йому домінувати у відтінку ялинкових ланцюжків та вогників.

З одноколірною ялинкою варто урізноманітнити візерунки ялинкових прикрас. У магазинах ви знайдете безліч прикрас у різноманітних формах - шишки, будиночки, лебеді, танцюристи та паровозики. Виберемо ялинкові підвіски, прикрашені золотом і блискітками, щоб зробити нашу ялинку справді унікальною та святковою.

Ми також можемо використати іншу ідею і, наприклад, прикрасити ялинку темно-синіми підвісками та фенечками та вибрати класичні червоні вогники та ланцюжки.

Ідей, як прикрасити ялинку, існує безліч, але головне не зовнішній вигляд ялинки, а сам факт її прикраси, залучивши до підготовки та вибору ялинкових прикрас усіх домочадців.

Опубліковано: 07.12.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ