Що таке етно стиль, приклади образів в етно-стилі

Що таке етно стиль, приклади образів в етно-стилі

Сьогодні одягнутися в етно стилі може кожен, і для цього не обов'язково виїжджати за межі країни (хоча, як показує практика, купувати етнічний одяг краще в тій країні, якій він належить). У світі моди вплив етно простежується дуже чітко, адже дизайнери завжди шукають і знаходять натхнення в найнесподіваніших речах. Так, в різні періоди часу, на піку популярності виявлялися шовкові китайські кімоно, африканські сарафани, індійські сарі, афганські штани-зуави і багато іншого.

Стиль етно: загальні риси

До якого б напрямку не відносився етнічний одяг, він, як правило, завжди пошитий з натуральних тканин, має яскраві кольори, оригінальні фасони, цікавий декор: вишивки, бісер, аплікації; помітні прикраси. Невід'ємною рисою етно-стилю є комфорт і повна свобода рухів, ось чому такий одяг особливо популярний в літню пору року. За допомогою етнічного одягу можна самовиразитися, сказати світові про свої переконання або просто виділитися з натовпу. Ось чому основними прихильниками даного стилю є молодь і люди творчих професій. Одяг в етно стилі можна носити як сам по собі, так і поєднувати з іншими стилями: casual, handmade, гламур. Головне - не переборщити, оскільки занадто сильне захоплення етнічним стилем може привести до вінегрету в вашому гардеробі.

Напрямки етнічного стилю

В принципі, етнічним можна назвати одяг будь-якого народу, держави або древньої цивілізації. Але існують найбільш популярні напрямки, які захопили розум і серця модників і модниць в усьому світі.

Індійський стиль

Індія зараз тягне до себе дуже багатьох людей з усього світу - хтось їде туди за новими враженнями, а хтось - за духовним зростанням. У будь-якому випадку, перед чарівністю індійського стилю встояти важко, а тому ця величезна і найдавніша країна надихає дизайнерів на створення стилізованого одягу. Прототипами для розкішних етнічних суконь і спідниць служать традиційні костюми - сарі. Індійські прикраси - численні браслети, великі сережки і намисто. Одяг обробляється бісером, вишивкою, металевими нитками.

 

Східний стиль

Об'єднує такі різні етнічні напрямки, як Японія, Китай і Близький Схід. Супермодні вільні шаровари, довгі туніки, кімоно, шовкові хустки на голові, накидки.

 

Для африканського стилю характерне буйство фарб, легкі тканини, незвичайні орнаменти, тваринні принти, масивні прикраси з природних матеріалів. Дерев'яні намиста, великі браслети і яскраві сережки, босоніжки з обробкою бісером - все це африканське етно.

 

Не варто забувати про грецький і давньо-єгипетський стиль. Для них характерні прості лінії, облягаючі силуети, велика кількість білого і золотого кольорів, елегантність і благородство тканин.

Ну, і, нарешті - російські народні мотиви в одязі, які також відносяться до стилю етно. Цей напрямок швидше оригінальний, ніж популярний – чи це не спосіб виділитися? Русский етнічний стиль багатий традиційними візерунками, натуральними тканинами, палітрою кольорів. Вишивка і мережива - родзинка національного стилю.

 

 

 

 

Опубліковано: 20.11.2020

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ