Ретро стиль: приклади образів для чоловіків

Ретро стиль: приклади образів для чоловіків

Простежити чоловічі модні тенденції минулих часів можна по фото Елвіса Преслі, Джона Леннона та інших учасників ансамблю Beatles, Джимі Хендрікса, Білла Хейлі.

Модні тенденції 20-30-х років для чоловіків

Чоловіки 20-30 років носили класичні вільні брюки зі стрілками і високою талією. Піджаки з часом ставали коротше, а лінія талії на них - вище. Вони застібалися на 3 гудзики, звужувалися донизу і були оформлені лацканами. Мужність образу надавалася за допомогою накладних підплечників. Під низ надягали сорочки-поло з стоячим коміром. Обов'язковим елементом наряду був капелюх, знімався він тільки в приміщенні. Светри носили лише молодь.

 

Модні тенденції 40-50-х років для чоловіків

Чоловіки носили комплекти, що складалися  з приталених штанів і мішкуватих сорочок, на зразок костюмів від фірми Brooks Brother's. Капелюхи втратили популярність, сорочки стали різноманітніші за колірною гамою. Із взуття набули популярності оксфорди, чоботи зі шкіри по щиколотку на шнурівці, двоколірні шкіряні туфлі.

 

Модні тенденції 60-70-х років для чоловіків

Гардероб чоловіків тих часів становили штани-дудочки, сорочки з коміром апаш, які носилися навипуск, світлі плащі з клапанами на кишенях і поясом, туфлі з вузькими носами. За такий образ можна було отримати прізвисько «стиляга».

 

Приклади образів для чоловіків:

Гангстерський образ: кольорова сорочка + двобортний піджак + підтяжки + хустка на шию + фетровий капелюх + двоколірні черевики.

Образ в дусі рок-н-ролу: водолазка + твідовий піджак + яскравий галстук + облягаючі штани.

Образ стиляги: яскравий костюм в клітину + контрастна сорочка + завужуючі до низу брюки-дудочки + туфлі з вузьким миском + лакована зачіска.

Образ 20-х: темний костюм-трійка + широка краватка + брюки-кльош + кольоровий піджак.

Гарвардський образ: класичний костюм + сорочка-поло + доглянуті шкіряні туфлі.

Образ на зиму: сірий пуловер + стьогана куртка + штани з пікотами + теплі черевики.

Рекомендуємо

Обов'язково доповніть образ аксесуарами: хусткою на шию, капелюхом потрібної епохи, чоловічою сумкою, шкіряним ременем, окулярами, запонками або годинником на ремінці.

Опубліковано: 22.11.2020

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ