Дієтичне харчування для схуднення - що це таке і як його вибрати?

Дієтичне харчування для схуднення - що це таке і як його вибрати?

Хочете схуднути, але не встигаєте готувати корисні страви? Можна скористатися дієтичним харчуванням. Що таке коробкова дієта? Чи ефективно це, якщо ми хочемо позбутися зайвих кілограмів? Ми перевіряємо, як вибрати найкраще дієтичне харчування для схуднення.

Дієтичне харчування для схуднення - що це таке?

Дієтичний кейтеринг, який також називають коробковою дієтою, — це рішення для людей, які не мають часу на приготування повноцінної їжі протягом дня. При оплаті послуги щоранку ми отримуємо 5-6 коробок страв на сніданок, обід, полуденок та вечерю.

Як частину коробкової дієти ми можемо вибрати вегетаріанський або низькокалорійний варіант. У формі, яку ми найчастіше заповнюємо перед першою поставкою, ми можемо врахувати наші харчові уподобання та алергію.

Ми також можемо вибрати харчування, яке забезпечує лише 1000 калорій на день, але пам’ятайте, що це відносно мало. Краще вибрати коробкову дієту на 1400-1600 калорій для жінок або 1700-2100 для чоловіків.

Як вибрати найкраще дієтичне харчування?

Якщо ми хочемо вибрати найкращий дієтичний кейтеринг, то варто переглянути доступні варіанти та меню, які пропонують компанії. Деякі з них в рамках акції пропонують першу добу за нижчою ціною для тих, хто ще не визначився, щоб ви могли перевірити, чи це ідеальний варіант для вас.

Вибираючи дієтичне харчування для схуднення, також варто уточнювати ціну не тільки на тиждень, чотирнадцять днів або місяць, а на один день доставки.

Крім того, якщо ми хочемо вибрати для себе найкраще дієтичне харчування, ми повинні враховувати свій стан здоров’я, рівень фізичної активності, вік, ліки та добавки, які вживаємо.

Перед замовленням ви також можете проконсультуватися з дієтологом, який допоможе вам перевірити, скільки калорій повинна мати найкраща коробкова дієта у вашому конкретному випадку.

Чи ефективне дієтичне харчування?

Дієтичне харчування для схуднення може бути ефективним. Однак варто пам’ятати, що потрібно щодня знаходити час для фізичної активності (не менше 30 хвилин ходьби в день), якщо ми хочемо досягти оптимальних результатів і позбутися зайвих кілограмів. Щодня, окрім контейнерів з їжею, ми отримуємо ще й калорійність окремих страв.

Тому пам’ятайте, що не перекушуйте протягом дня, якщо хочете схуднути. Замовлені страви забезпечать нас макро- і мікроелементами, а ось ефекту схуднення доведеться почекати.

Скільки днів приймати дієтичне харчування?

Дієтичний кейтеринг для схуднення зазвичай можна замовити на 1 день, щоб спробувати, а потім на більш тривалий термін - на 7, 14 або 30 днів. Деякі компанії також пропонують більш тривалий термін – 60 або 90 днів. Люди, які не звикли до подібних рішень, можуть вибрати кейтеринг на менший термін, тоді вони зможуть оцінити, чи підходить це для них.

Яка вртість дієтичного харчування?

Ціна дієтичного харчування для схуднення залежить від обраного нами періоду - чим він довший, тим менше вартість 1 дня. Найчастіше ціна за один день коливається від 300 до 700 грн, залежно від того, скільки калорій ми хочемо доставити в організм.

Опубліковано: 16.03.2023

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ